Інститут світової політики реалізовує масштабний аналітичний проект “Аудит зовнішньої політики України”.Мета проекту – дослідити взаємні інтереси України та низки стратегічно важливих для неї держав з метою вироблення рекомендацій для проактивної зовнішньої політики України та долучення до розробки оновленої Стратегії зовнішньої політики України.\
Щомісяця ІCП оприлюднює аналіз відносин України з певною країною. Проект охоплює сусідів України – Польщу, Словаччину, Угорщину, Румунію, Республіку Молдова, Росію, Білорусь, країни Чорноморського регіону Грузію та Туреччину, а також держави, які грають ключову роль у зовнішній політиці України – США, Німеччину, Францію, Італію та Австрію.
Україна – Німеччина
Першим було презентоване дослідження, присвячене українсько-німецьким відносинам. Рекомендації ІСП про те, як зміцнити співпрацю між двома країнами, були презентовані 9 лютого на публічних дебатах «Україна-Німеччина. Як ситуативне партнерство перетворити в пріоритетне». У заході взяли участь українські та німецькі експерти, дипломати, представники бізнесу та громадянського суспільства.
Переглянути публікацію можна тут.
{2}
Україна – США
29 березня ІСП презентував дослідження, присвячене відносинам Україна-США.
Участь у публічній дискусії “США для України: партнер, патрон чи союзник?” взяли Вадим Пристайко, заступник Міністра закордонних справ України, Джеффрі Пайєтт, Посол США в Україні, та Андрій Гундер, президент Американської торговельної палати.
Переглянути публікацію можна тут.
{1}
Україна – Туреччина
13 квітня ІСП провів публічні дебати “Україна-Туреччина: новий Чорноморський союз?”, під час яких презентував дослідження “Аудит зовнішньої політики: Україна-Туреччина”.Дискусійну записку презентувала Марина Воротнюк, запрошений експерт ІСП. Участь в обговоренні взяли Йонет Д. Тезель, Посол Турецької Республіки в Україні; Ольга Чубрикова, автор книги “Туреччина, яку ми не знаємо”, директор Протокольного департаменту Міністерства закордонних справ України; Юсуф Куркчі, завідувач Відділу забезпечення діяльності Уповноваженного Президента України у справах кримськотатарського народу Адміністрації Президента України та ін.
Переглянути публікацію можна тут.
{3}
Україна – Угорщина
20 квітня Інститут світової політики провів публічні дебати “Україна-Угорщина: на шляху до збалансованого партнерства”, під час яких презентував дослідження “Аудит зовнішньої політики: Україна-Угорщина”. Участь в обговоренні взяли Ласло Чаба Пап, Надзвичайний посланник і повноважний міністр, заступник глави місії Угорщини в Україні, та Дмитро Ткач, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині (1992 – 1997; 2006 – 2010 рр.).
Переглянути публікацію можна тут.
{4}
Україна – Австрія
28 квітня Інститут світової політики презентував дослідження “Аудит зовнішньої політики: Україна-Австрія”. Участь в обговоренні взяли Герміне Поппеллер, Посол Австрійської Республіки в Україні, Олександр Щерба, Посол України в Австрійській Республіці, та Василь Химинець, директор Першого європейського департаменту МЗС України.
Переглянути публікацію можна тут.
{5}
Україна – Білорусь
8 червня Інститут світової політики презентував дослідження “Аудит зовнішньої політики: Україна-Білорусь”. Участь в обговоренні взяли Валентин Величко, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Білорусь в Україні, Роман Безсмертний, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Республіці Білорусь (2010-2011 рр.),Євгеній Прейгерман, керівник експертної ініціативи “Мінський діалог”; Андрей Скріба, PhD, науковий співробітник Дослідницького центру Інституту приватизації та менеджменту (Мінськ).
Переглянути публікацію можна тут.
{6}
Україна – Франція
14 червня ІСП презентував дослідження “Аудит зовнішньої політики: Україна-Франція”. Участь в обговоренні взяли Ізабель Дюмон, Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні, Василь Химинець, директор Першого європейського департаменту Міністерства закордонних справ України, Жан-Жак Ерве, радник Правління з питань сільського господарства Креді Агріколь Банк, та Олів’є Ведрін, французький експерт, президент Континентального університету бізнес-школи в Києві.
Переглянути публікацію можна тут.
{7}
Україна – Румунія
23 червня Інститут світової політики презентував дослідження “Аудит зовнішньої політики: Україна-Румунія”. Участь в обговоренні взяли Корнел Іонеску, Надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Україні, Геннадій Алтухов, заступник директора Другого європейського департаменту, Міністерство закордонних справ України, Станіслав Секріеру, науковий співробітник Польського інститут міжнародних відносин.
Переглянути публікацію можна тут.
{8}
Україна – Італія
30 червня ІСП презентував дослідження “Аудит зовнішньої політики: Україна-Італія”. Участь в обговоренні взяли Євген Перелигін, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Італії, Фабріціо Романо, Надзвичайний і Повноважний Посол Італії в Україні, Євгеній Єнін, заступник Генерального прокурора України з міжнародно-правової співпраці, радник-посланник Посольства України в Італійській Республіці (2014-2016), Василь Химинець, директор Першого європейського департаменту Міністерства закордонних справ України.
Переглянути публікацію можна тут.
{9}
Україна – Словаччина
11 липня Інститут світової політики презентував “Аудит зовнішньої політики: Україна-Словаччина”. Дискусійну записку презентувала авторка Марина Воротнюк, запрошена лекторка Університету Коменського в Братиславі. Участь в обговоренні взяли також Юрай Сівачек, Надзвичайний і Повноважний Посол Словаччини в Україні та Оксана Драмарецька, заступниця директора Другого європейського департаменту Міністерства закордонних справ України.
Переглянути публікацію можна тут.
{10}
Дослідження здійснюється за підтримки “Чорноморського фонду для регіональної співпраці” Німецького фонду Маршалла, а також проекту «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що реалізується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). ІСП також висловлює вдячність Міжнародному фонду Відродження, Фонду аналітичних центрів та Посольству Швеції (SIDA).
Тема коментаря
Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme.
Тема коментаря
Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme.