Проекти

b-00008802-a-00001514
Україна: вихід з кризи через діалог

17:34 10-5-2015

Спільний проект Інституту світової політики та Центру культурних взаємозв’язків «Кавказький дім», що реалізовувався за підтримки Міністерства закордонних справ Великобританії.Проект спрямований на реалізацію двох завдань: по-перше, підтримка політичних, соціальних та економічних перетворень в Україні шляхом вивчення уроків грузинських реформ; по-друге, налагодження діалогу між представниками експертного середовища України та Росії. З вересня 2014 року по березень 2015 року ІСП та Кавказький дім організували три робочі візити українських експертів, державних службовців, громадських активістів та журналістів до Грузії. Протягом чотирьох днів українська делегація зустрічалися з грузинськими високопосадовцями та експертами, обговорюючи можливість залучення грузинського досвіду для вирішення найактуальніших для України проблем.

Ця частина мала два виміри: а) передача грузинського досвіду з урахуванням змін грузинсько-абхазького / грузинсько-південноосетинського конфліктів і нормалізації відносин із Росією; б) презентація грузинських досягнень у таких сферах як: реформа органів місцевої влади, поліції та армії, антикорупційні заходи, судова реформа, реформа охорони здоров’я та освіти.
{6}
Фоторепортаж першого робочого візиту до Грузії (листопад, 2014 року)
{7}
Фоторепортаж другого робочого візиту до Грузії (лютий, 2015 року)

{8}
{9}
Фоторепортаж третього робочого візиту (березень, 2015 року)

Другий компонент проекту передбачав організацію круглих столів для обговорення українсько-російського конфлікту. Учасниками дискусій стали українські, російські, грузинські та європейські експерти і журналісти. Основною ціллю цих зустрічей було зменшити градус напруги в протистоянні та сприяти налагодженню конструктивного діалогу щодо наявних проблем між представниками російського та українського експертного середовища. Результатом довгих обговорень та гострих дискусій стали аналітичні статті та записки, підготовлені учасниками проекту.
{2}
{3}
Фоторепортаж першого круглого столу у рамках україського-російського діалогу (листопад, 2014 року)
{1}
Фоторепортаж другого круглого столу (лютий, 2015 року)
{4}
Фоторепортаж третього круглого столу (березень, 2015 року)