Інститут світової політики і дев’ять інших інституційних партнерів спільно запустили проект «Все суспільство заради запобігання конфліктів і миробудівництва» (WOSCAP) у рамках програми Європейського Союзу «Горизонт 2020».“Все суспільство заради запобігання конфліктам і миробудівництва”(WOSCAP) – це проект, спрямований на розширення можливостей ЄС із реалізації заходів у сфері запобігання конфліктам і зміцнення миру за допомогою послідовних, комплексних, інноваційних засобів громадянського суспільства.Мета проекту – критична та конструктивна оцінка політики та інструментів ЄС у сфері запобігання та вирішення конфліктів.
Крім загального аналізу політики ЄС та окремих питань, пов’язаних з миробудівництвом, (таких як багатостороння дипломатія, управління і т.д.), учасники проекту зосередять свою увагу на чотирьох конкретних конфліктах (Україна, Грузія, Малі та Ємен), щоб оцінити зусилля ЄС і запропонувати можливі варіанти політик.
{1}
22 червня 2015 року у Гаазі Леонід Літра, старший науковий співробітник ІСП, взяв участь у засіданні консорціуму аналітичних центрів, що реалізовують проект WOSCAP.
{2}
У грудні 2015 року старший аналітик Леонід Літра та перший заступник директора Сергій Солодкий взяли участь в експертному обговоренні ролі Євросоюзу у врегулюванні конфліктів в інших країнах світу.
{3}
25 і 26 січня 2016 року експерти Інституту світової політики взяли участь у методологічному семінарі щодо оцінки ролі Євросоюзу у врегулюванні конфлікту в Україні.
{4}
7 вересня 2016 року Інститут світової політики організував закрите обговорення, на якому були представлені результати дослідження щодо залученості ЄС у врегулювання конфлікту на Сході України.
Проект реалізується під керівництвом GPPAC (Глобальне партнерство із запобігання збройних конфліктів, Гаага) і в партнерстві з дев’ятьма іншими організаціями, серед яких Інститут світової політики; Лондонська школа економіки; Утрехтський університет; Інститут наукових досліджень і освіти у сфері переговорних процесів, Вища школа економічних та комерційних наук; Фонд Бергхоф; Школа культури миру, Автономний університет Барселони; Форум політичного розвитку; [Тбіліський Державний Університет ім. Іване Джавахішвілі та Університет юридичних і політичних наук Бамако.
Тривалість проекту – 2,5 року, з середини 2015 до кінця 2017. Україна приєдналася до програми ЄС «Горизонт2020» лише в березні 2015 році, коли ІСП уже долучився до її реалізації.
Тема коментаря
Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme.
Тема коментаря
Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme.