Матеуш Бялас – закінчив бакалаврську програму з міжнародних відносин (2009) та з українознавства (2010), магістерську програму за спеціальністю cтратегічні студії (2012) та здобув післядипломну освіту за напрямком транспортування газу й газова енергетика (2010). У 2013 закінчив магістерську програму «Міжнародні відносини і європейські студії» у Центрально-Європейському університеті (Central European University). У рамках обміну студентів навчався у Бірмінгемському університеті та у Львівському національному університеті ім. І.Франка. Брав участь у багатьох семінарах та літніх школах, присвячених проблемам Центральної та Східної Європи. Має більш ніж 6-річний досвід роботи у громадському секторі. Після стажування в ІСП Матеуш став інтерном в Європейській комісії в Кабінеті комісарануша Левандовського.
Період стажування: 2 вересеня – 3 жовтня 2013 року.
«Стажування в Інституті світової політики було дуже корисним. Працював в Інституті напередодні Вільнюського саміту, коли українці очікували підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Працівники Інституту вклали дуже багато зусиль для поширення знань про ЄС. Щотижня члени команди ІСП організували поїздки до міст Центральної та Східної України, де організували відкриті дискусій з пересічними громадянами про виклики та шанси, які несуть з собою європейський шлях розвитку держави. Протягом стажування мав можливість працювати зі справжніми професіоналами в молодій та динамічній команді. Вважаю, що ці люди зможуть перетворити Україну у справді успішну державу».
Дарія Гнідаш – студент першого курсу університету Единбурга, за спеціальністю “Міжнародні відносини”. До того як стати стажером в ІСП, Дарія навчалася в Royal Russell School з посиленим вивченням французької та іспанської мов і політичних наук. Під час стажування Дарія займалася перекладами різних документів та новин про діяльність ІСП, а також написала аналітичну записку “Слабшим чи сильнішим стає Київ у відносинах з Кремлем”.
«Хоча моє стажування тривало лише місяць, воно дозволило мені зрозуміти як працюють громадські організації. Також поліпшились мої знання політичної ситуації в країнах Східної Європи. Я дуже вдячна співробітникам ІСП за підтримку. Стажування у цій організації принесло мені справжнє задоволення».
Юля Карабкіна – випускниця Національного університету «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю «Європейські студії». У 2013 році захистила магістерську роботу на тему «Європеїзація зовнішньої політики Республіки Польща: еволюція підходів». Бакалаврську освіту здобула у Київській гуманітарній академії, за спеціальністю “Міжнародні відносини”. Вивчає польську та іспанську мови, вільно володіє англійською мовою.
Період стажування: січень – березень 2014 року.
«Стажування в Інституті світової політики стало для мене унікальною можливістю отримати свій перший досвід роботи за фахом. Я змогла зрозуміти на практиці хід організації таких публічних заходів, як круглі столи, відео-конференції, медіа клуби, і т.д. Залучення до проведення цих заходів дало мені шанс познайомитись із провідними українськими політичними експертами та отримати нові знання у галузі політології. Крім того, я дізналася про тонкощі дипломатичного протоколу і етикету проведення заходів високого рівня. Я щиро вдячна Інституту світової політики за надану можливість отримати такий цінний досвід».
Ірина Лук’яненко у 2014 році здобувала ступінь бакалавра Інституту філології КНУ ім. Тараса Шевченка. Вільно володіє англійською та французькою мовами. Цікавиться роботою в громадських організаціях, є активним членом організації «Європейський Молодіжний Парламент – Україна». Неодноразово представляла Україну за кордоном на моделях Європейського Парламенту та ООН. Планує отримати другу вищу освіту за спеціальністю «Міжнародні відносини».
Період стажування: квітень – травень 2014 року.
«У 2013 році я стала членом «Європейського Молодіжного Парламенту – Україна». Саме ця організація змінила моє світобачення та допомогла визначитися з планами на майбутнє. Я зрозуміла, що хочу брати безпосередню участь у демократичному розвитку моєї країни. Стажування в Інституті світової політики стало першим значним кроком на шляху до мрії. Я отримала свої перші знання з політології, на практиці побачила, як організовуються заходи, та навіть мала шанс спілкувалася з провідними українськими експертами. Я дуже вдячна Інституту світової політики за таке насичене стажування. Сподіваюсь, що це далеко не кінець нашої плідної співпраці».
Марина Вельган — студентка юридичного факультету Київського національного університет імені Тараса Шевченка. В 2012-2013 рр. навчалася в рамках програми Erasmus Mundus в Університеті Миколаса Ромеріса, Вільнюс, Литва. У числі своїх професійних зацікавлень називає правові механізми боротьби з корупцією, право Європейського союзу, правові та політичні особливості країн Центральної та Східної Європи, римське право.
Період стажування: січень – квітень 2014 року.
«Найцікавішою для мене частиною стажування в Інституті світової політики була організація та проведення таких маcштабних заходах ІСП, як Форум Україна-Румунія та публічна дискусія «Вікно можливостей: що очікує ЄС від України та Україна від ЄС?». В майбутньому я б хотіла поєднати юридичну освіту з роботою в громадському секторі. Надіюся, що зможу зробити і власний внесок задля розбудови та процвітання України».
Бенс Капцсос є керівником проектів у Міжнародному центрі демократичних перетворень, Угорщина. У 2014 році він здобув диплом магістра за спеціальністю “Російські студії” в Університеті Етвоша Лорана (Університет Будапешта). Бенс пройшов стажування у декількох аналітичних центрах у тому числі Угорському інституті міжнародних відносин та Інституті світової політики у Києві.
Термін стажування: червень – липень 2013 року.
«Я думаю, кожен, хто коли-небудь проходив стажування, знає про побоювання, які виникають перед тим, як ти повинне прийти в офіс у свій перший робочий день. Яку роботу я буду виконувати? Що чекає на мене: складні завдання, які допоможуть мені поліпшити свої навички та отримати новий досвід, або я буду витрачати свій час на такі стандартні завдання для стажера-осла як “приготування каву і копіювання документів”? На щастя, під час мого стажування в Інституті світової політики мені не випав останній варіант. Мабуть, найціннішою для мене річчю в ІСП було відчуття, що до мене ставляться як до рівного. Я міг проконсультуватися з моїми керівниками, вони завжди були готові допомогти мені,були відкритими до спілкування. Оскільки тоді я був студентом, який спеціалізувався на дослідженні сучасної України, для мене цей досвід був надзвичайно корисним, крім того, стажування навчило мене працювати ефективно, самостійно, з увагою до деталей. В ІСП ви також ви отримуєте шанс особистісного росту, що і робить Інститут ідеальним місце для проходження стажування; ви стаєте членом спільноти людей, які не тільки є привітними та сповненими ентузіазму професіоналами, але і прагнуть побудувати кращу Україну».
Юлія Ященко – закінчила Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника; Інститут історії, політології і міжнародних відносин; кафедра міжнародних відносин.
Період стажування: серпень 2013 року
«В Інституті світової політики втілилася європейська модель функціонування недержавної установи. Дружній та щирий колектив спочатку навіть дивує, адже ти очікуєш формальних розмов з сухою, діловою лексикою й розпорядчих завдань без пояснень і допомоги, а все виявляється навпаки. Однак, під всією цією романтикою приховуються складні трудові будні. Насправді робота потребує витримки і посидючості. Проте, повірте воно того варте! У наш час, коли інформація є потужним засобом впливу на суспільство, надзвичайно важливо її досліджувати, аналізувати, робити відповідні висновки та розробляти експертні рекомендації й цим формувати напрям руху . Якщо хтось бажає бути залученим до цього процесу й привнести свій вклад, то надзвичайно раджу пройти практику у зазначеній. Я залишаюся вдячна за хоч і тимчасову, але небезрезультатну роботу з фахівцями Інституту, за їхню підтримку й розуміння».
Гaлинa Caлтaн – отримала диплом магістра у Національному Університеті “Києво-Могилянська Академія” за спеціальністю “Правознавство” у 2007 році. Оскільки будь-які теоретичні знання потребують практичного закріплення, протягом 6 років працювала в різних напрямках в галузі юриспруденції. З метою оновлення академічних знань та подальшого професійного розвитку, у 2013 році продовжила навчання на магістерській програмі “Європа-Росія” Університету Тарту (Естонія). До сфери професійних інтересів Галини відносяться такі питання як перехідне правосуддя, права людини та діяльність недержавних організацій.
Період стажування – липень-серпень 2014
«Під час стажування в ІСП я отримала новий та цікавий досвід, який великою мірою корелює з моїм поточним навчанням у галузі політичних та соціальних наук. Основним мотивом вибору місця стажування були цілі та методи роботи ІСП, які мені дуже імпонують. Поставлені переді мною задачі у ІСП були актуальними, цікавими і відповідали подіям в Україні, Європі та світі. В цьому колективі однодумців та ентузіастів надзвичайно легко та приємно працювалось. І завдяки підтримці та розумінню співробітників, отримала нові знання та навички в тому числі в такій незвичній для мене галузі як журналістика».
Марія Бурдіна – oтримала диплом бакалавра зі спеціальності «Міжнародна інформація» Національного авіаційного університету Інституту міжнародних відносин в 2014 році. До того як стати стажером в ІСП, навчалася в ActiLingua Academy у Відні з посиленим вивченням німецької мови, а також проходила курси в Goethe-Institut в Києві. На даний момент є слухачем Дипломатичної академії при МЗС України.
Період стажування: 01 липня – 01 серпня 2014 року.
«Стажування в ІСП допомогло мені вдосконалити свої знання в аналітичній роботі з інформацією та навички з підготовки інформаційних матеріалів. Було дуже приємно працювати за фахом в колективі професіоналів. Щиро вдячна ІСП за співпрацю».
Катерина Оникійчук – випускниця Київської гуманітарної академії, факультету «Міжнародні відносини», за спеціальністю “Політолог-міжнародник”. Захистила магістерську роботу на тему: «Спільна зовнішня та безпекова політика ЄС: пріоритетні напрями, цілі та перспективи їх реалізації». Володіє англійською мовою, вивчає французьку та іспанську. Під час стажування в ІСП займалась перекладацькою роботою, а також брала участь в організації п’ятого засідання Стратегічного дискусійного клубу та Форуму Україна – НАТО «Безпека у співпраці: можливості розвитку».
Період стажування: вересень – жовтень 2013 року.
«Стажування в ІСП – це не просто заходи і конференції, це можливість власних досліджень і відкриттів, отримання знань і розвитку. Адже де іще можна запросто поспілкуватись з провідними українськими і зарубіжними експертами та послами? Особисто мені набутий досвід і знання стали чудовим підґрунтям до написання магістерської роботи, адже заходи, у яких я брала участь безпосередньо стосувались теми мого дослідження. Інститут світової політики є тією потужною силою, яка здатна допомогти українському суспільству зробити крок до свого європейського майбутнього».
Яна Саєнко – в січні 2016 року закінчила Маріупольський державний університет, здобувши ступінь магістра за спеціальністю «Міжнародні відносини». Під час навчання брала участь у багатьох семінарах, тренінгах та освітніх проектах, має досвід громадської діяльності – була заступником голови інформаційного департаменту Ліги політологів-міжнародників «ДИПКОРПУС». До стажування в Інституті світової політики пройшла також практику в Центрі політичних студій та аналітики (Ейдос) у відділі доступу до публічної інформації. Під час стажування в ІСП брала участь у написанні драфтів аналітичних матеріалів, підготовці та проведенні публічних заходів Інституту, займалася перекладами, а також написала аналітичну статтю «Прокляття референдумів: чим загрожує Україні вихід Британії з ЄС».
Період стажування: листопад 2015 року – червень 2016 року .
« Стажування в Інституті світової політики стало першим досвідом роботи за спеціальністю і дозволило мені вдосконалити власні навички й набути нові знання в сфері написання аналітичних матеріалів. Важливим для мене був також досвід роботи в команді, участі в підготовці масштабного аналітичного дослідження ІСП, організації і проведенні публічних заходів Інституту – конференцій, презентацій, дебатів. Окрім того, стажування надало мені унікальну можливість організувати і провести публічні дебати на базі власного ВНЗ, отримати публікацію в «Європейській правді», а також попрацювати з надзвичайно ефективною командою професіоналів».
Тетяна Астахова – здобула ступінь бакалавра та магістра політології в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», навчалася на спільній магістерській програмі «Німецькі та Європейські Студії» НаУКМА та Єнського університету ім. Фрідріха Шиллера(Німеччина). Має понад 4-річний досвід активності в громадському секторі, зокрема в напрямку міжнародної комунікації, організації заходів, досвід публічних виступів. Починала свій професійний шлях як помічник на громадських засадах в Комітеті Верховної Ради України з питань європейської інтеграції. Вільно володіє англійською мовою, вивчає німецьку та польські мови. Стажувалася в Інституті світової політики завдяки перемозі в конкурсі для стажування в аналітичних центрах в межах «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України» міжнародного фонду «Відродження» у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA) з листопада 2015-ого року до сьогодні.
Період стажування: листопад 2015 року – червень 2016 року .
«Завдяки конкурсу «Стажування студентів вищих навчальних закладів на базі аналітичних центрів» я отримала цінний досвід командної роботи з професіоналами своєї справи, допомагаючи при підготовці аналітичних матеріалів та з організацією презентацій, публічних дебатів та конференцій. Інститут світової політики є чудовим середовищем для професійного зростання, адже організація завжди займається гостро актуальними питаннями зовнішньої політики, а серед пріоритетів – висока якість та орієнтація на результат. Колеги завжди раді були поділитися своїм досвідом та навчити новим навичкам, ставилися до нас як до рівних партнерів по роботі. Особлива вдячність міжнародному фонду «Відродження», завдяки якому все це стало можливим. Це поки перша та абсолютно унікальна в своєму роді програма для студентів, яка є першою сходинкою до серйозної аналітичної кар’єри та дозволяє повноцінно зрозуміти роботу аналітичних центрів та специфіку їх діяльності».
Тема коментаря
Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme.
Тема коментаря
Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme.