Інститут світової політики у партнерстві з Міністерством закордонних справ України провів 12 травня щорічну міжнародну конференцію, присвячену відносинам України та ЄС.Участь у конференції “Україна-ЄС: рік після підписання Угоди про асоціацію” взяли українські та іноземні дипломати, політики та експерти, які залучені до процесу європейської інтеграції України. Спікери першої панелі обговорили широкий спектр питань, пов’язаних з політичним та безпековим вимірами співпраці України та Європейського Союзу.\
Фоторепортаж з другої панелі, присвяченої економічному виміру, можна переглянути тут.
{5}{8}
{15}
Павло КЛІМКІН, Міністр закордонних справ України
{3}
Альона ГЕТЬМАНЧУК, Директорка Інституту світової політики
“Конференція Україна-ЄС, яку ІСП щорічно організовує у партнерстві з МЗС напередодні Дня Європи в Україні – це спроба звірити годинник щодо втілення євроінтеграційного курсу України на рівні 4 ключових акторів: уряду України, ЄС, Верховної Ради та громадянського суспільства. Без стабільної коаліції у такому складі неможливим буде повне набуття чинності та ефективна імплементація Угоди про асоціацію. Сьогодні ми перебуваємо на тому етапі, коли ідея Угоди про асоціацію з ЄС як головного драйвера реформ та оновлення України дещо забуксувала. Важливо надати їй нового поштовху. Важливо ідентифікувати і вголос обговорити основні виклики на шляху імплементації документу, але так само важливо й почути перші історії успіху”, – заявила Альона Гетьманчук, директорка ІСП, відкриваючи дискусію.
{17}
Ян ТОМБІНСЬКІ, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні
{7}
Ірина ГЕРАЩЕНКО, Народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції
Цьогорічним нововведенням стало те, що учасники могли ставити свої запитання не лише після виступів спікерів (як зазвичай на конференціях), а й перед.
{9}
Всеволод ЧЕНЦОВ, Директор Департаменту Європейського Союзу МЗС України
{6}
Протягом всього заходу учасники конференції через Twitter мали змогу у режимі реального часу висловити свою думку щодо питань, які порушувалися спікерами, або ставити їм питання. Відповідні записи демонструвалися на великому екрані з допомогою програми “TweetBeam”.
{12}
Олександр СУШКО, Співголова Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС; Науковий директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва
{10}
{2}
{13}
Конференція проводилася за інформаційної підтримки Американської торгівельної палати в Україні та є частиною проекту ІСП «Нова європейська політика: заповнюючи прогалини в інформації», який здійснюється за підтримки проекту «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.
Тема коментаря
Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme.
Тема коментаря
Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme.