Директор Інституту світової політики Альона Гетьманчук разом з представниками інших українських аналітичних центрів відвідала з навчальним візитом неурядові громадські організації Сербії та Боснії і Герцеговини.Протягом кількох днів група з України ознайомилася з роботою майже десятка найвпливовіших аналітичних центрів Сербії та Боснії, зокрема National Alliance for Local Economic Development, European Policy Centre, Grupa 484 (та European Movement у Белграді; Center for Social Research, Initiative for Better and Humane Inclusion, Centre for Security Studies у Сараєво. \
Особливий інтерес в українських експертів викликали методи успішного управління аналітичними центрами та напрацювання їхніх сербських та боснійських колег у сфері європейської інтеграції. Тому значну увагу на числених зустрічах, які протягом кількох днів відвідали українські експерти, було приділено досвіду співпраці цих країн з європейськими інституціями та впровадження реформ, необхідних для наближення до стандартів ЄС. У 2014 році Сербія отримала офіційний статус країни-кандидата на членство в ЄС, а Боснія та Герцеговина, яка є асоційованим членом ЄС, все ще виборює цей статус.
{5}
{1}
Поїздка відбулася у рамках ініціативи Міжнародного Фонду “Відродження” з розвитку аналітичних центрів, що реалізується у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) та за фінансової підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку (SIDA).
Новини
ІСП ознайомився з досвідом аналітичних центрів Сербії та Боснії
13:40 15-10-2014
Тема коментаря
Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme.
Тема коментаря
Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme.