Інститут світової політики отримав відповідь від Уряду України на свій запит щодо виконання рекомендацій ЄС, які б дозволили підписання Угоди про асоціацію на Вільнюському саміті Східного партнерства. Відповідь була підготовлена Міністерством закордонних справ України.У відповідному листі також зауважено, що підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у листопаді цього року на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі є першочерговим пріоритетом для України, та перелічені кроки, які вже вжиті для виконання рекомендацій задля підписання Угоди про асоціацію.\
Нагадаємо, 28 березня Інститут світової політики розіслав листи вищому керівництву України, в яких повідомив про початок адвокаційної кампанії ІСП на підтримку європейської інтеграції та пояснив важливість підписання Угоди про асоціацію і звернувся з проханням поінформувати громадянське суспільство, на якій стадії перебуває виконання рекомендацій ЄС щодо підписання Угоди про асоціацію на саміті Східного партнерства у Вільнюсі.
Крім того, ІСП надіслав представникам української влади «Вільнюський календар»: на ньому видно, скільки часу залишилося в України до Вільнюського саміту Східного партнерства, на якому, як очікується, можливе підписання Угоду про асоціацію.
«Вільнюський календар» – один із компонентів адвокаційної кампанії «Є краща сторона Європи!».
Зокрема, за ініціативою Інституту світової політики на центральних вулицях Києва розміщено сіті-лайти під назвою «Є краща сторона Європи!». У цілому було розроблено чотири макети, які демонструють переваги інтеграції України до Європейського Союзу. Серед них: «Є краща сторона Європи, де поліцейський звертається до вас на «ВИ»; «Є краща сторона Європи, де хабар є перепусткою лише до в’язниці; «Є краща сторона Європи, де бізнесом керує ринок, не влада»; «Є краща сторона Європи, де дороги будують для авто, не для ремонтників».
Нинішня кампанія – один із елементів проекту «М’яка сила України в Європейському Союзі», який реалізується в рамках проекту “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.
З текстом листа Міністерства закордонних справ, в якому міститься інформація про пророблену роботу української сторони, ви можете ознайомитись тут
Тема коментаря
Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme.
Тема коментаря
Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme Comments theme.