Публікації

b-00006240-a-00001146
“Результати 1-го Євро екзит-полу”

18:50 27-6-2012

Інститут світової політики підготував публікацію “М’яка сила» України в Європейському Cоюзі: результати 1-го Євро екзит-полу” за результатами соціологічного опитування.Фінальна частина Євро-2012 стала не лише спортивною подією для України. Чемпіонат, поза сумнівом, мав і чіткий іміджевий вимір. Передусім в тому, що стосується сприйняття України в країнах Європейського Союзу.\
Інститут світової політики вирішив з’ясувати з допомогою конкретних цифр, наскільки Євро-2012 виявився вдалим проектом для України саме з точки зору європейської інтеграції. З цією метою ІСП замовив соціологічній компанії GfK опитування серед громадян Європейського Союзу, котрі відвідали Україну впродовж фінальної частини чемпіонату. Опитування було проведене у чотирьох приймаючих містах Євро-2012 (Києві, Харкові, Донецьку та Львові) на виходах зі стадіонів.

Переважна більшість опитаних — 84, 64% — жодного разу не відвідували Україну раніше. У більшості з них (79,58%) в Україні немає друзів, родичів чи партнерів. Тобто, для переважної більшості європейських фанів Україна дійсно стала справжньою террою інкогніта.

Про результати опитування українською та англійською мовами можна дізнатися у повній публікації тут.

Проект «М’яка сила України в Європейському Союзі» підтримується в рамках проекту “Об’єднуємося заради реформ (UNITER)”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.