Публікації

b-00006652-a-00001228
Стратегія національної (не)безпеки: Виклики внутрішньої та зовнішньої політики для національної безпеки України

17:11 18-2-2013

Інститут світової політики за підтримки уряду Норвегії та Офісу зв’язку НАТО в Україні опублікували полісі-бріф за результатами першого засідання Стратегічного дискусійного клубу.Наприкінці 2012-року Інститут світової політики провів перше засідання Стратегічного дискусійного клубу. Темою дискусії була: «Національна безпека України в контексті останніх перетворень у зовнішній та внутрішній політиці».\
У засіданні взяли участь представники Міністерства оборони Франції та Норвезького центру оборонних досліджень, українські експерти у сфері національної безпеки.

За результатами дискусій ІСП опублікував полісі-бріф, який було презентовано на другому засіданні Стратегічного дискурсивного клубу.

У аналітичній записці наголошується, що стратегічна невизначеність і багатовекторність залишається вагомою загрозою для національної безпеки України. Невідповідність задекларованого євроінтеграційного курсу реальним діям українського керівництва у зовнішній та внутрішній політиці лише загострює ті виклики, з яким стикається Україна у зовнішньополітичному безпековому середовищі.

З повною версією полісі-бріфу можна ознайомитись тут.